Get Adobe Flash player

Provozní řád

Hračka Dětského světa Méďa je určena dětem ve věku 1 - 15 let.
Hračka je rozdělena podle obtížností do jednotlivých zón.
   
Vstup do dětského hřiště je povolen pouze za doprovodu dospělé osoby zodpovídající za bezpečnost dítěte. Za případné úrazy dětí způsobené jejich nebezpečným chováním plně zodpovídá doprovázející zodpovědná osoba. Vedení ani personál Dětského světa Méďa nemohou nést zodpovědnost za úrazy. Doprovodem se rozumí osoba starší 18 let. Při nedodržení či porušení pravidel Dětského světa opravňuje personál k vykázání návštěvníka z hračky bez nároku na vrácení peněz. To samé platí i pro agresivní chování dětí.
   
Vstup do hračky je povolen pouze bez bot. Z hygienických důvodů jsou pro každého návštěvníka povinné ponožky nebo přezuvky bez tvrdé podrážky. Bez brýlí (může dojít k rozbití skla a následnému poranění). Vstup je povolen v pohodlném oblečení bez cvoků, zipů, knoflíků, šňůrek a všeho, co se může zachytit (např. mikina, svetr, legíny, tepláky).
   
Rádi Vás obsloužíme, proto konzumace vlastního jídla a pití je zakázána. Občerstvení je povoleno pouze v prostorech naší kavárny (prostor s občerstvovacími stolky a židlemi). Konzumace jídla, pití, žvýkaček, sladkosti a ostatního občerstvení v ostatních prostorech hračky je z bezpečnostních a hygienických důvodů přísně zakázána.
   
Celý areál je nekuřácký a platí zde přísný zákaz kouření.
   
Bezpečnost je na prvním místě!. Všechny atrakce jsou vyrobeny výhradně v zemích EU. Jejích bezpečnost je certifikována. Hala je krytá, vytápěná a větrná. Je k dispozici celoročně, bez ohledu na počasí.
   
Internetové připojení Wi-Fi je zdarma
   
Vstupem do hračky uznávají návštěvníci provozní řád a všeobecné obchodní podmínky Dětského světa Méďa.

 

 

 

 

 

 

 

Info k provozu Dětského světa

Otevřeno každý den 10:00 - 19:00 hod

 

Pro děti ve věku 1-15 let

 

Vstupné Po - Pá

dítě 1-15 let            170,- Kč

dospělí                   zdarma                 

 

Vstupné So - Ne, svátky

dítě 1-15 let            200,- Kč

dospělí                   zdarma

 

Zvýhodněné vstupné od 17:30 hod

Po - Pá                    120,- Kč

So - Ne                   150,- Kč

dospělí                    zdarma

            

Předepsané oblečení:

Pohodlném oblečení bez cvoků, zipů, knoflíků, šňůrek a všeho, co se může zachytit. Vstup bez bot v ponožkách nebo v přezůvkách bez tvrdé podrážky, dále bez brýlí.

 

Kontakt / rezervace
Telefon 773 877 023

E-mail

 

Adresa: